North Bohemia Quality Center


Spolupracujeme


sebestik.jpg, 1 kB


amos_logo.png, 3,1kB


luzicky_vrch.gif, 9 kB

Jooble

hotel-orion_logo.jpg

logo-hotelovka

Lucienne


Sluníčko
itiv.gif, 1 kB


regioinfo.jpg, 4 kB


Vaše silná stránka v informacích a zábavě


logo_QSi.jpg, 5,1kB


oddelovac

Další spolupráce


vejvodova.jpg, 5,5kB

oddelovac

Členství


hk.jpg, 4,8kB
OHK Chomutovoddelovac


Úřad na dlani na OHK CV
Model EFQM, CAF, NCQ

Existují řady propracovaných a ověřených metod sebehodnocení podniku, jejichž cílem je analyzovat a poznat současný stav, respektive určit jeho postavení na stupnici podnikatelské úspěšnosti. Mnoho organizací zvažuje použití Modelu excelence EFQM (http://www.efqm.org/en/) jako nejucelenějšího přístupu k hodnocení a rozvoji podniku. Model obsahuje devět vzájemně propojených kriterií, z nichž prvních 5 představují Předpoklady a další 4 Výsledky. Nejlepší organizace na světě totiž docilují svých výsledků na základě vhodně nastavených předpokladů. Pro oblast veřejných a neziskových služeb je využíván model CAF (http://www.csq.cz/cs/model-caf-a.html), který je ekvivalentem modelu Excelence.

excelence.jpg, 35kB

Nabízíme Vám na základě dlouholetých zkušeností s používáním a hodnocením obou modelů pochopení a uplatňování základních principů, ať pro potřebu rozvoje organizace anebo po rozhodnutí zúčastnit se Národní ceny kvality ČR. V obou případech jde o získání plně efektivního řízení organizace pro dlouhodobou orientaci na zákazníka a poskytování excelentních výrobků či služeb.

Základem je využití modelů pro trvalé zlepšování organizace a nebo v dalším kroku účast v Národní ceně kvality ČR. Rozhodnutí je pouze na organizaci. Excelenci si určujete pouze Vy.

Na rozdíl od běžně zavedených systémů řízení dle standardů ISO však využívání obou modelů zapojuje všechny pracovníky napříč společností.

Zaujala Vás naše nabídka? Kontaktujte nás, prosím, co nejdříve se s vámi spojíme.

 

 

 


Dnes je 16. 11. 2018, svátek má Otmar, zítra Mahulena. Návštěv: 11300
Zpracoval a veškerá péče - ANEXIS s.r.o.