North Bohemia Quality Center


Spolupracujeme


MEDPRO.jpg


sebestik.jpg, 1 kB


amos_logo.png, 3,1kB


QP


luzicky_vrch.gif, 9 kB

Jooble

hotel-orion_logo.jpg

logo-hotelovka

Lucienne


Sluníčko
TUV, 3 kB


regioinfo.jpg, 4 kB


Vaše silná stránka v informacích a zábavě


logo_QSi.jpg, 5,1kB


oddelovac

Další spolupráce


vejvodova.jpg, 5,5kB

oddelovac

Členství


hk.jpg, 4,8kB
OHK ChomutovoddelovacÚřad na dlani na OHK CV
Spolupráce "Hotel Orion Liberec" BONUS program

Ve spolupráci s provozovatelem HOTELU ORION V Liberci jsme pro Vás připravili bonusový program.

 

 

 

Výhody pro jednotlivce:

Pokud se účastníte školení, které bude pořádané naší společností Ing. Ludvík FILIP, NBQC, po uhrazení faktury za školení obdržíte slevu na ubytování v HOTELU ORION v Liberci a pro ubytování u našich dalších partnerů ve výši 10 % maximálně pro 4 osoby při minimálně dvou objednaných a hrazených noclezích. Sleva Vám bude poskytnuta po předložení „Slevového kuponu“ ze školení. Sleva negarantuje volné kapacity ubytovacích služeb dle Vašich potřeb.

Slevový kupon je pro slevu možné použít do 365 dní od uvedeného data na Slevovém kuponu. Požadavek na slevu musí být předložen před ubytováním! Doklad je pro slevu možné použít jen jednou.

Pokud se ubytujete v HOTELU ORION v Liberci a předložíte doklad o uhrazení za ubytování (min 2 osoby na dvě noci), můžete získat slevu na otevřená školení pořádaná společností Ing. Ludvík FILIP, NBQC ve výši 10% pro jednu osobu.

Doklad je pro slevu možné použít do 365 dní od uvedeného data na dokladu o uhrazení ubytování. Doklad je pro slevu možné použít jen jednou.

Pokud se účastníte školení, které bude pořádané naší společností Ing. Ludvík FILIP, NBQC, po uhrazení faktury za školení obdržíte „Slevový kupon“ výši 10 % na další otevřená školení. Sleva Vám bude poskytnuta po předložení „Slevového kuponu“ ze školení.

Slevový kupon je pro slevu možné použít do 365 dní od uvedeného data na Slevovém kuponu. Požadavek na slevu musí být předložen při objednávce školení! Doklad je pro slevu možné použít jen jednou.

Maximální sleva na otevřenou vzdělávací akci po započtení všech slev je 20%!

 

Realizovaná školení pro firmy přímo v HOTELU ORION v Liberci - výhody pro firmy:

Pomůžeme Vám realizovat vaše firemní školení v příjemném prostředí HOTELU ORION v Liberci.

Můžete si vybrat z naší nabídky již připravených školení, případně můžeme připravit školení přesně dle Vašich požadavků a představ, aby co nejvíce odpovídala potřebám Vašich zaměstnanců.

Pokud se rozhodnete realizovat školení s naší společností v HOTELU ORION v Liberci, je cena za 1 den školení 24 000 Kč + platná sazba DPH při počtu do 16 účastníků školení. Při vyšším počtu účastníků je cena kalkulována individuálně.

V ceně školení je po celou dobu vzdělávací akce zajištěno občerstvení pro účastníky.

Maximální kapacita školící místnosti je 20 osob.

Před školením i po školení můžete volný čas strávit v příjemném prostředí HOTELU ORION v Liberci, včetně možnosti využití dalších aktivit, které hotel nabízí (tenis, sauna). Ubytování účastníků při školení je možno si sjednat samostatně mimo cenu vzdělávací akce. Sjednávání i platba ubytování je realizována přímo HOTELU ORION v Liberci.

Rozsah poskytovaného občerstvení je možné přizpůsobit požadavkům zákazníka. Zeptejte se, rádi Vám nabídku zpracujeme (cena se však může zvýšit).

V případě požadavku zákazníka je možné účtovat náklady za školení i ubytování společně.

Po uhrazení školení obdrží společnost „Slevové kupony“, které opravňují k využití slevy za ubytování v HOTELU ORION v Liberci a pro ubytování u našich dalších partnerů ve výši 10 % maximálně pro 4 osoby při minimálně dvou objednaných a hrazených noclezích. Sleva negarantuje volné kapacity ubytovacích služeb dle Vašich potřeb.

Sleva Vám bude poskytnuta po předložení „Slevového kuponu“ před sjednáním ubytování.

Společnost také obdrží slevový kupon, který ji opravňuje využít slevu na další firemní (uzavřená) školení realizovaná společností Ing. Ludvík FILIP, NBQC ve výši 10 %.

Sleva musí být požadována v objednávce školení.

Slevové kupony je pro slevu možné použít do 365 dní od uvedeného data na Slevovém kuponu.

Maximální sleva na firemní vzdělávací akci po započtení všech slev je 20%!

Společnost Ing. Ludvík FILIP, NBQC neručí za změny, které mohou u našich partnerů během času nastat. Sleva u ubytování není tedy právně vymahatelná.

 

 


Dnes je 20. 01. 2019, svátek má Ilona, zítra Běla. Návštěv: 11365
Zpracoval a veškerá péče - ANEXIS s.r.o.